top

aktuálně U Arnošta


  1  2  3  4          (str. 1 / 4)
Pes nepatří do hospody a už vůbec né na koncert

Zdravím všechny milovníky psů. Jelikož začala letní sezóna a komplikace se psy v hospodě a na koncertě se neustále opakují, rozhodl jsem se sepsat několik vět k zamyšlení a doporučení pro majitele psů, kteří si stále něvědí rady zda vzít, či nevzít pejska s sebou na akci.
Nějak se totiž zapomíná na to, že areál hospůdky není výběh pro psy, ani útulek a ani cvičiště.

Více na stránce Pes nepatří do hospody.
 

Nechodí Vám některá pošta na Vaši adresu u Seznamu.cz (seznam.cz, email.cz, post.cz...)?
UPOZORŇENÍ:
Nechodí Vám některá pošta na Vaši adresu u Seznamu.cz (seznam.cz, email.cz, post.cz...)?
Služba Seznam.cz Email od 1. dubna zpřísnila svoji antispamovou politiku. Nově veškerá hromadná korespondence, která nebude obsahovat platný digitální podpis DKIM, bude automaticky vyhodnocována jako spam. Bohužel se to týká i našich newsletterů (programů Arnošta které jste si vyžádali). Na účinném vyřešení pracujeme v těchto dnech. Pokuste se tedy informovat o našich akcích Vaše známé, kteří nemusí info o akcích dostat. Optimálním řešením pak bude zřejmě přechod k jinému poskytovateli pošty než je Seznam.cz Email.
Bližší info na http://seznam.seznamblog.cz/…/seznam-cz-email-zprisnuje-svoji-antispamovou

31.12.2014 (st) - FREEdecký SILVESTR u Arnošta

Neseďte doma u TV, příjďte se pobavit k Arnoštovi, nebo jen tak posedět, neb máme otevřeno a žádné vstupné nepožadujeme. Příchozím hostům budeme podávat uvítací Wellcome drink ZDARMA.
- otevřeno jest od 16h, rezervace na čísle 727 872 788 (denně od 14h)
- od 17h OHŇOSTROJ pro děti za hospůdkou. Můžete si donést vlastní (výhradně bezpečnou) pyrotechniku
- pro zahřátí vnitřní během dětského ohňostroje pro rodiče SVAŘÁK ZDARMA a pro děti ČAJ ZDARMA
- pro zahřátí vnější bude venku plápolat skutečný oheň
- od 18h projekce scének, skečů a veselých divadel uvnitř hospůdky
- od 20h ZPÍVÁNÍ s KYTAROU u KRBU (John &. Kára &. spol.). Své vlastní nástroje si přineste a přidejte se bezostyšně k nám
- ve 23:50h přesun na venkovní terasu na shlédnutí městského ohňostroje a přivítání Nového Roku 2015...
Info: www.uArnosta.cz

Fotky ze Silvestra 2014 zde
Hezké a pohodové Vánoční svátky...


22.12.2014 - Ve věku sedmdesáti let zemřel zpěvák Joe Cocker
Ve věku sedmdesáti let zemřel populární anglický zpěvák Joe Cocker, známý svým chraplavým hlasem. Několikrát vystupoval i v České republice. Oznámila to britská televizní stanice BBC s odvoláním na Cockerova agenta Barrieho Marshalla. Zpěvák podlehl rakovině plic.

Cocker byl specialistou na rockové balady, proslavil se coververzemi, z nichž některé jsou daleko známější než verze původních interpretů. Prorazil v roce 1968 se skladbou dvojice Lennon - McCartney With A Little Help From My Friends.

První vrchol popularity zažil v roce 1969 po vystoupení na Woodstocku. Poté prožil divoké období, kdy holdoval alkoholu i drogám. Ze závislosti na nich se rodák ze Sheffieldu po letech přece jen vymanil.

Držitel cen Grammy, Zlatý glóbus i Řádu britského impéria se několikrát dokázal na špičku vrátit ze zapomnění, například v roce 1994, kdy vydal album Have A Little Faith. Poslední deskou umělce, který se označoval za klasického bluesového zpěváka, bylo předloňské album Fire It Up.

Převzato z Novinky.cz, http://www.novinky.cz/kultura/357104-ve-veku-sedmdesati-let-zemrel-zpevak-joe-cocker.htmlNová telefonní linka do hospůdky: OBSLUHA 727 872 788 (14 - 23h rezervace, informace)


12.5. - 30.6.2014 od 16h - Hudební soutěž s RADEGASTEM
Denně můžete soutěžit o vstupenky na pořádné koncerty a dalších 144 cen. Stačí vypít 5 piv Radegast a požádat obsluhu o výherní stírací los.
Info: www.uarnosta.cz/soutez.htm
PF 2014
Děkujeme Vám všem za přízeň, které se nám od Vás v jakékoliv formě dostává...

Vaši John, Kára, Lenka, Terezka, Marge a další Arnoštovi...
Od 20.9.2013 (pá) - BURČÁK na víkend u Arnošta

Pečlivě vybraný burčák Müller Thurgau ke koupi u Arnošta. Nabídka platí do vyprodání zásob. Další várka burčáku dorazí k Arnoštovi i příští víkend, t.j. v pátek 27.9.2013.

Od 9.9.2013 - RADEGAST NEFILTR u Arnošta na čepu
Od 9.9.2013 - RADEGAST NEFILTR u Arnošta na čepu
Správně hořký ležák s plnou chutí a charakteristickým lehkým kvasničným zákalem.

12.8.2013 - Zemřel Pepa Streich, ostravský písničkář bluesman a bohém
Ve věku nedožitých 64 let zemřel v pondělí 12.8.2013 ráno známý ostravský písničkář a bluesový hudebník Pepa Streichl. Ještě v sobotu v Ostravě koncertoval. V posledních několika letech se Pepa Streichl, člověk velmi společenský a s velkým zájmem o své okolí, bavil tím, že širokému okruhu svých přátel rozesílal svůj vlastní elektronický časopis, nazvaný podle času, ve kterém obvykle vznikal, Nočníček (všechna čísla jsou k volnému stažení na http://streichl.sweb.cz). Jeho srpnové číslo dostali odběratelé minulou středu. "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným," začínal průvodní e-mail...
Zdroj a celý článek: http://kultura.idnes.cz/zemrel-pepa-streichl-0r5-/hudba.aspx?c=A130812_134955_hudba_ob

Poslední rozloučení se uskuteční v pondělí 19.8.2013 ve 14:00 ve velkém sále v krematoriu na Slezské Ostravě.11.8.2013 (NEDĚLE) od 19h - PAKOSTRA
Akustická bluesová kapela ve složení Radek PASTRŇÁK - kytara, zpěv; Jiří "Kosťa" KOSTADINOV - kytara, zpěv; Josef PAK - bass, zpěv; Matěj DRABINA - bicí zahraje u Arnošta k nedělní večerní pohodě. Bude to i taková hudební rozlučka a poslední Matějův koncert s touto kapelou před odjezdem do vzdálených končin světa...
Info: www.pakostra.wz.cz


24.4.2013 zemřel náš kamarád, řezbář a muzikant Tomáš Cidlík


Jarní akce u Arnošta
Nenechte si ujít naši nabídku Jarních akcí u Arnošta, mezi které patří především:
11.4.2013 (čt) od 19h - Luboš Javůrek &. Šany - koncert předních osobností nejen folkové hudby
12.4.2013 (pá) od 20h - Karel Kryl "69" - písně Karla Kryla v interpretaci Jirky Tomčaly z RK130
18.4.2013 (čt) od 19h - Lucie Redlová &.- GARDE - koncert mladé krve moravského folku tentokráte se svou kapelou
26.4.2013 (pá) od 20h - Blueshaman Pedro (SK), Ján HITO Hurtík (SK) - jedna gitara, jedna harmonika, jeden hlas ato všetko dvakrát...
30.4. - 1.5.2013 (út-st) od 16h - FEREEdecký Majáles u Arnošta - Die Biene Maja, Stereotypy (PL), DOWNBELOW, Šuba Duba Band a další...

Bližší informace na www.uArnosta.cz, na Facebooku, na informačních portálech, v denním tisku a na oficiálních plakátovacích plochách ve FM.

31.12.2012 (po) od 16h - FREEdecký SILVESTR 2012

Silvestrovský večer u Arnošta bez jakýchkoli omezení: FREE PROGRAM, FREE VSTUPNÉ (ZDARMA), FREE OHŇOSTROJ... Otevřeno od 16h.


Udělejte si Vánoční večírek či posezení s přáteli u Arnošta
Koncertem Tučného Revivalu končí prosincové koncertní akce u Arnošta a otvírá se tak prostor pro Vaše nerušené předvánoční posezení s přáteli, firemní večírky, mejdany a jiné kratochvíle, na které Vám rádi připravíme bohaté pohoštění rautového stylu dle Vašich přestav. K tomu pak speciální nabídka přívlastkových vín, či čehokoliv, co Vás napadne. To vše v cenách příznivých v nekuřáckém prostředí hudební hospůdky u Arnošta.
Konzultace a objednávky termínu na tel. 603 145 217 a emailu hospudka@uArnosta.cz.


14.9.2012 (pá) od 19h - PROHIBICE - Zákaz nabídky a prodje alkoholu s obsahem ethanolu nad 20%
Nové mimořádné opatření se vztahuje na všechny provozovatele potravinářských podniků včetně osob provozujících stravovací služby a zakazuje nabízení k prodeji, prodej a jiné formy nabízení ke spotřebě lihovin o obsahu ethanolu od 20 % objemových, včetně tuzemáku a konzumního lihu, a to až do odvolání tohoto mimořádného opatření.
Přesné znění nového mimořádného opatření je k dispozici zde.
Toto mimořádné opatření nahrazuje mimořádné opatření ze dne 12.9.2012, č.j. MZDR 32037/2012, a je závazné okamžikem vyhlášení v celoplošném televizním a rozhlasovém vysílání, tj. od pátku 14.9. od 19 hodin.
Mimořádné opatření bude odvoláno stejným postupem, tedy vyhlášením v celoplošném televizním a rozhlasovém vysílání.

14.9.2012 (pá) od 16h - Nefiltrovaný Radegast - "Kvasničák" na čepu

Od 14.9. budeme mít u Arnošta na čepu nefiltrovaný Radegast Kvasničák. Zveme tímto všechny fajšmekry k ochutnávce této pivní lahůdky. Kvasničák budeme čepovat prakticky celý podzim střídavě s Fénixem.
RADEGAST NEFILTROVANÝ LEŽÁK zaujme především svou plnou hořkou chutí a čistou vůní s tóny ušlechtilého chmele, pivovarských kvasinek a sladu z hanáckých ječmenů. Pivo je stočené přímo z tanků bez jakýchkoliv úprav. Jedná se o živé, nefiltrované a nepasterizované pivo, které je velmi náročné na manipulaci, skladování a ošetřování. Právě proto tuto specialitu najdeš u Arnošta.16.7.2012 (po) od 19h - ETHNO DRUM SESSION < POZOR ZMĚNA TERMÍNU z 9.7. na 16.7. >

Hudební setkání bubeníků, perkusistů a vlastně všech, kteří se nebojí hrát na neobvyklé nástroje. Na akci dorazí nové tváře, a s nimi nové nástroje, a s nimi nové zvuky. Máme se tedy na co těšit...
Info: Facebook - DrumJam FM


3.-24.6.2012 (ne) od 16h - Radegastova Hořká neděle - Velké pivo za cenu malého! < DOPORUČUJEME>
Super akce pivovaru Radegast - Velké pivo 0,5l za cenu malého piva 0,3l! Akce se týká Radegastu 10°, 12°, 15°. Neplatí pro Birell, Plzeň 12°, Kozel a Fénix. Akce probíhá každou neděli od 3.6. do 24.6.2012.
Info: www.radegast-soutez.cz
1  2  3  4          (str. 1 / 4)

zpět   |   nahoru   |   domů

 
 

2010 © Hudební hospůdka U ARNOŠTA | realizace nextWEB